5 rooms apartment of 130m² in Olomouc

tř. Svobody, 771 00 Olomouc, Czechia

21,500 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Pronájem bytu 4+1 130m²

Pronájem bytu 4+1, 130 m², Olomouc, ul. tř. Svobody Nabízíme k pronájmu světlý a prostorný byt o dispozici 4+1 a velikosti 110 m², nacházející se na třídě Svobody v srdci historického centra Olomouce. Byt má průchozí pokoje, nové parkety, součástí bytu je balkon s výhledem do vnitrobloku. Součástí bytu je moderně vybavená kuchyně s indukční deskou a myčkou. Okna do ulice jsou po rekonstrukci kastlová, okna do vnitrobloku jsou plastová. Díky své poloze v historické budově budete mít veškerou městskou vybavenost na dosah – obchody, kavárny, restaurace i kulturní zařízení. V blízkosti je tramvajová zastávka, která zajišťuje rychlé spojení po městě. Byt je vhodný pro rodinu nebo jednotlivce hledající komfortní bydlení přímo v centru města. Případě zájmu nás neváhejte

Property type

apartment

Rooms

5

Size

130 m²

Price

21,500 Kč

Price per m²

165 Kč

Map

The listing is located at tř. Svobody, 771 00 Olomouc, Czechia

Loading map