4 rooms apartment of 120m² in Ostrava

Důlní, 706 02 Ostrava, Czechia

44,500 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: 28-02-2026

Pronájem bytu 4+kk 120m²

Pronájem bytu 4+kk 120 m², Důlní, Ostrava - Moravská Ostrava Nabízíme v rezidenci Nová Karolina pronájem nadstandardně zařízeného bytu 4+kk se dvěma lodžiemi, skladu a možností pronájmu garážového stání. Byt se nachází ve 3. NP a disponuje neprůchozími pokoji, které jsou zařízeny nábytkem na míru. V ložnici je vestavná skříň, komoda a dvoulůžková postel s matracemi a nočními stolky. V dětském pokoji je jednolůžková postel, skříně, psací stůl a vstup na lodžii orientovanou severozápadním směrem. Kuchyňská linka je vybavena sklokeramickou varnou deskou s digestoří, vestavnou lednicí, mrazákem, horkovzdušnou a mikrovlnnou troubou, myčkou nádobí a mycím dřezem. V obývací části je jídelní stůl s čalouněnými židlemi, rohová pohovka se stolkem a obývací stěna. V obývacím pokoji je dále výstup na druhou lodžii orientovanou do klidovém zóny. V koupelně je vana, topný žebřík, dvě umyvadla a toaleta. Druhá toaleta s umyvadlem je samostatně. Na chodbě jsou šatní skříně, botník a odkládací stěna. Pračka je umístěna v komoře, která skýtá další úložné prostory. K bytu náleží jedno garážové parkovací stání s praktickým skladem. Do garáže je vjezd vraty na dálkové ovládání. Veškerá občanská vybavenost v bezprostřední blízkosti. Pro více informací o této nemovitosti nebo sjednání prohlídky nás prosím

Property type

apartment

Rooms

4

Size

120 m²

Price

44,500 Kč

Rental period

Unlimited

Available from

28-02-2026

Price per m²

371 Kč

Map

The listing is located at Důlní, 706 02 Ostrava, Czechia

Loading map