3 rooms apartment of 62m² in Ostrava

Ostrava, AD MEP Ostrava, Czechia

12,000 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-06-2026

Pronájem, Byty 3+1, 62 m

hledáte byt, kde máte vše důležité po ruce a zároveň dostatek prostoru pro běžné fungování? v zastoupení majitelů nabízíme k pronájmu byt 3+1 o velikosti 62 m², umístěný ve 3. patře domu na ulici j. maluchy v části ostrava – dubina. byt je situován na začátku dubiny, s velmi dobrou dostupností služeb i městské dopravy. dispozice a výhody bytu: obývací pokoj je propojen se vstupem na lodžii, která rozšiřuje obytný prostor a nabízí příjemné místo pro každodenní využití. součástí bytu je také komora s regálem pro přehledné uložení věcí. další úložný prostor poskytuje sklepní kóje. byt nabízí možnost doladit si interiér podle vlastních představ. fotografie byly pořízeny před nastěhováním současných nájemníků. aktuální stav bytu bude představen při osobní prohlídce. občanská vybavenost: v docházkové vzdálenosti se nachází zastávky mhd, obchody, restaurace, zdravotní služby i školy a školky. finanční podmínky: nájemné: 13 500 kč / měsíc služby: cca 4 200 kč (pro 5 osob, upraví se dle počtu osob) energie a internet: převod na nájemníka při podpisu smlouvy: kauce: 27 000 kč provize rk: 13 500 kč první nájemné včetně služeb podmínky: majitelé požadují doložitelný příjem a bezdlužnost (bez exekucí a insolvence). majitel si vyhrazuje právo výběru nájemce. další informace: prohlídky jsou možné po domluvě. energetická náročnost budovy: třída d

Property type

apartment

Rooms

3

Size

62 m²

Price

12,000 Kč

Rental period

Unlimited

Available from

01-06-2026

Price per m²

194 Kč

Map

The listing is located at Ostrava, AD MEP Ostrava, Czechia

Loading map