Listed today

1 room apartment of 45m² in Geilo

3580 Geilo, Norway

6,500 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Prøvebo i minihus, Skurdalen.

Prøvebo i minihus, Skurdalen. Vurderer du å bosette deg i fjellbygda Skurdalen, men kunne tenke deg å prøvebo noen måneder, eller har behov for et krypinn en kort periode ? Minihuset er ledig for leie noen måneder fremover. Minihuset vurderes også solgt; hvis det er av interesse, ta

Property type

apartment

Rooms

1

Size

45 m²

Price

6,500 kr

Price per m²

144 kr

Map

The listing is located at 3580 Geilo, Norway

Loading map

Popular rental choices