Listed today
Regeringsgatan 98, 106, 374 36 Karlshamn, Sweden
7,898 kr / month
Centralt läge med hiss, tvättstuga, porttelefon till alla lägenheter, cykelförråd och en lummig gemensam trädgård med grillplats.Här finns även 10 odlingslotter till uthyrning. Större renovering av fastigheten är gjord 2020, där bland annat nya fönster installerades och de flesta badrum renoverades. Lägenheterna är även anslutna till ett högpresterande fiberoptiskt nät för internet. Ett basutbud med TV-kanaler ingår i hyran. Balkong finns i några av lägenheterna med adress Regeringsgatan 98. Samtliga lägenheter med adress Regeringsgatan 106 saknar balkong.
Centralt läge med hiss, tvättstuga, porttelefon till alla lägenheter, cykelförråd och en lummig gemensam trädgård med grillplats.Här finns även 10 odlingslotter till uthyrning. Större renovering av fastigheten är gjord 2020, där bland annat nya fönster installerades och de flesta badrum renoverades.
Lägenheterna är även anslutna till ett högpresterande fiberoptiskt nät för internet. Ett basutbud med TV-kanaler ingår i hyran. Balkong finns i några av lägenheterna med adress Regeringsgatan 98. Samtliga lägenheter med adress Regeringsgatan 106 saknar balkong.
Property type
apartment
Rooms
1
Size
70 m²
Price
7,898 kr
Price per m²
113 kr
The listing is located at Regeringsgatan 98, 106, 374 36 Karlshamn, Sweden
Loading map