China, Hong Kong, Kowloon, Sham Shui Po, Kiu Kiang Street 166-168, Cheung Fai Building
HK$8,800 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
18 m²
Price
HK$8,800
Price per m²
HK$489
The listing is located at China, Hong Kong, Kowloon, Sham Shui Po, Kiu Kiang Street 166-168, Cheung Fai Building
Loading map