China, Hong Kong, Tai Po District, Tai Po Market Four Lanes, Ma Wo Road, Tower 2
HK$36,800 / month
Property type
apartment
Rooms
4
Size
108 m²
Price
HK$36,800
Price per m²
HK$341
The listing is located at China, Hong Kong, Tai Po District, Tai Po Market Four Lanes, Ma Wo Road, Tower 2
Loading map