000000 China, Hong Kong, Tai Po District, Yau King Lane
HK$47,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
135 m²
Price
HK$47,000
Price per m²
HK$348
The listing is located at 000000 China, Hong Kong, Tai Po District, Yau King Lane
Loading map