D6, Marina Cove, Sai Kung District, Hong Kong, China
HK$70,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
316 m²
Price
HK$70,000
Price per m²
HK$222
The listing is located at D6, Marina Cove, Sai Kung District, Hong Kong, China
Loading map