000000 China, Hong Kong, Tai Po District, Pak Shek Kok, Fo Chun Road
HK$19,200 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
42 m²
Price
HK$19,200
Price per m²
HK$457
The listing is located at 000000 China, Hong Kong, Tai Po District, Pak Shek Kok, Fo Chun Road
Loading map