China, Hong Kong, Tai Po District, Fung Yuen, Fung Yuen Road
HK$21,800 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
69 m²
Price
HK$21,800
Price per m²
HK$316
The listing is located at China, Hong Kong, Tai Po District, Fung Yuen, Fung Yuen Road
Loading map