China, Hong Kong, Sai Kung District, Sapphire Path B, 銀灣別墅 Silverstrand Villa
HK$100,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
156 m²
Price
HK$100,000
Price per m²
HK$641
The listing is located at China, Hong Kong, Sai Kung District, Sapphire Path B, 銀灣別墅 Silverstrand Villa
Loading map