China, Hong Kong, Tsuen Wan District, Chai Wan Kok, Tsuen King Circuit 92, Chengtu House
HK$12,500 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
30 m²
Price
HK$12,500
Price per m²
HK$417
The listing is located at China, Hong Kong, Tsuen Wan District, Chai Wan Kok, Tsuen King Circuit 92, Chengtu House
Loading map