000000 China, Hong Kong, Tai Po District, Pak Shek Kok, Fo Chun Road, Club MayFair
HK$29,000 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
93 m²
Price
HK$29,000
Price per m²
HK$312
The listing is located at 000000 China, Hong Kong, Tai Po District, Pak Shek Kok, Fo Chun Road, Club MayFair
Loading map