China, Hong Kong, Sai Kung District, Pik Sha Road, House 8
HK$95,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
137 m²
Price
HK$95,000
Price per m²
HK$693
The listing is located at China, Hong Kong, Sai Kung District, Pik Sha Road, House 8
Loading map