2 rooms apartment of 57m² in Torshälla

Ringvägen 9F, 644 33 Torshälla, Sweden

7,898 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Ringvägen 9 F, 2 rum och kök

Torshälla ligger cirka 7 km från Eskilstuna och har ett centrum med affärer, apotek, restauranger med mera . Bra bussförbindelser till Eskilstuna centrum. Lägenheten är stamrenoverad och har nytt fräscht, modernt kök och badrum. Hyran kommer att höjas stegvis tom 2027 på grund av utförd stamrenovering utöver den årliga hyresökningen. Flexibel inflytt.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

57 m²

Price

7,898 kr

Price per m²

139 kr

Map

The listing is located at Ringvägen 9F, 644 33 Torshälla, Sweden

Loading map