Listed today

3 rooms apartment of 9m² in Gjøvik

2827 Hunndalen, Norway

4,800 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Rom i bofellesskap

Rom i bofellesskap Ledig rom i bofellesskapLedige rom med god standard i koselig bofellesskap, kort busstur til NTNU. Huset inneholder 2 bad, stort kjøkken og felles stue.Rommet har seng, klesskap, skrivepult og stol, samt fullt utstyrt kjøkken og stue. Stor parkeringsplass og god lagringsplass i kjelleren.Gangavstand til matbutikker og busstopp rett utenfor huset.

Property type

apartment

Rooms

3

Size

9 m²

Price

4,800 kr

Price per m²

533 kr

Map

The listing is located at 2827 Hunndalen, Norway

Loading map