2 rooms apartment of 55m² in Stavanger

Brødregata, 4006 Stavanger, Norway

7,450 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Romslig og lys leilighet midt i Stavanger sentrum.

Romslig og lys leilighet midt i Stavanger sentrum. -Alt inkludert, strøm, tv, Internett, oppvarming.-Møblert (Sovesofa, hvitevarer og kjøkkenutstyr)-Stor takterasse-Stue og kjøkken i ett-Fellesvaskeri i kjeller-Sykkelgarasje.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

55 m²

Price

7,450 kr

Price per m²

135 kr

Map

The listing is located at Brødregata, 4006 Stavanger, Norway

Loading map