Listed 4 days ago
Säbygatan, 261 33 Landskrona, Sweden
11,837 kr / month
Välkommen till denna ljusa och välplanerade 4‑rumslägenhet på markplan, helrenoverad 2017 med moderna och stilrena materialval. Här bor du bekvämt med ett helkaklat badrum utrustat med dusch samt ett fullt utrustat kök med diskmaskin, mikro och separata fullstora kyl och frys. Till lägenheten hör både ett praktiskt förråd och tillgång till tvättstuga i källaren. Med ett läge bara ett stenkast från centrum bor du både centralt och bekvämt – perfekt för dig som vill ha nära till allt.
Välkommen till denna ljusa och välplanerade 4‑rumslägenhet på markplan, helrenoverad 2017 med moderna och stilrena materialval. Här bor du bekvämt med ett helkaklat badrum utrustat med dusch samt ett fullt utrustat kök med diskmaskin, mikro och separata fullstora kyl och frys.
Till lägenheten hör både ett praktiskt förråd och tillgång till tvättstuga i källaren. Med ett läge bara ett stenkast från centrum bor du både centralt och bekvämt – perfekt för dig som vill ha nära till allt.
Property type
apartment
Rooms
4
Size
110 m²
Price
11,837 kr
Rental period
Unlimited
Available from
31-08-2026
Price per m²
108 kr
The listing is located at Säbygatan, 261 33 Landskrona, Sweden
Loading map