Listed yesterday
Sädesbingen 44, 461 61 Trollhättan, Sweden
6,492 kr / month
Välkommen till en trivsam lägenhet om 2 rum och kök belägen på våning 2. Här erbjuds ett ljust och funktionellt boende med balkong i soligt sydvästläge. Lägenheten har ett välplanerat kök utrustat med diskmaskin. Möjlighet finns att välja till tvättmaskin för extra bekvämlighet. Här bor du bekvämt med närhet till service, kommunikationer och grönområden.
Välkommen till en trivsam lägenhet om 2 rum och kök belägen på våning 2. Här erbjuds ett ljust och funktionellt boende med balkong i soligt sydvästläge. Lägenheten har ett välplanerat kök utrustat med diskmaskin.
Möjlighet finns att välja till tvättmaskin för extra bekvämlighet. Här bor du bekvämt med närhet till service, kommunikationer och grönområden.
Property type
apartment
Rooms
2
Size
57 m²
Price
6,492 kr
Price per m²
114 kr
The listing is located at Sädesbingen 44, 461 61 Trollhättan, Sweden
Loading map