121. Sokak, 03030 Afyonkarahisar, Turkey
₺16,000 / month
SAHİPATA TOKİ KONUTLARINDA KİRALIK DAİREMİNİBÜS DURAĞINA 50 METRE MESAFEDE2+1 90 METREKARE DOĞALGAZLI DOĞU VE BATI CEPHELİ ARA KATYENİLENMİŞ 3 LÜ ANKASTRE VESTİYER MUTFAK DOLAPLARI VE DUŞ KABİNİ
Property type
apartment
Rooms
1
Size
95 m²
Price
₺16,000
Price per m²
₺168
The listing is located at 121. Sokak, 03030 Afyonkarahisar, Turkey
Loading map