3 Poniente, 77765 Tulum, ROO, Mexico
$44,500 / month
Sands Tulum 3
Sands Tulum 3
Property type
apartment
Rooms
1
Size
314 m²
Price
$44,500
Price per m²
$142
The listing is located at 3 Poniente, 77765 Tulum, ROO, Mexico
Loading map