unnamed road, 662 30 Åmål, Sweden
5,920 kr / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
55 m²
Price
5,920 kr
Price per m²
108 kr
The listing is located at unnamed road, 662 30 Åmål, Sweden
Loading map