Listed today
Segeparksgatan, 212 24 Malmö, Sweden
6,900 kr / month
OBS! Ingen fysisk visning kommer att erbjudas, ni behöver ta ställning till informationen och bilderna som erbjuds i annonsen. Lägenheten hyrs ut i befintligt skick, det vill säga så som ni ser lägenheten på bilderna. Diskmaskin går inte att installera i lägenheten. Lägenheten Hall Färg väggar: ljusgrå Golv: parkett Kök/kokvrå Utrustning: spis med keramikhäll, kyl/frys kombi, spiskåpa Färg på köksinredning: vit Färg väggar: ljusgrå Golv: parkett Plats för matbord: Nej Rum Färg väggar: ljusgrå Golv: parkett Förvaringsmöjligheter: garderob Badrum Utrustning: tvättställ, WC, duschdraperi, handdukstorkare, tvättmaskin kombi Väggar: kakel Golv: klinkers Övrigt Säkerhetsdörr: ja Förråd: ja, i separat uppvärmd byggnad I hyran ingår: Kabel-TV, värme Varmvatten: I denna fastighet tillämpar vi individuell mätning och debitering av varmvattenförbrukning. Denna lägenhet omfattas av underhållshyra, läs mer om hur detta fungerar och vad det innebär på vår hemsida Inflyttning Det datum som presenteras i Ledig .m. är det datum som vi skriver kontrakt från.
OBS! Ingen fysisk visning kommer att erbjudas, ni behöver ta ställning till informationen och bilderna som erbjuds i annonsen. Lägenheten hyrs ut i befintligt skick, det vill säga så som ni ser lägenheten på bilderna. Diskmaskin går inte att installera i lägenheten. Lägenheten Hall Färg väggar: ljusgrå Golv: parkett Kök/kokvrå Utrustning: spis med keramikhäll, kyl/frys kombi, spiskåpa Färg på köksinredning: vit Färg väggar: ljusgrå Golv: parkett Plats för matbord: Nej Rum Färg väggar: ljusgrå Golv: parkett Förvaringsmöjligheter: garderob Badrum Utrustning: tvättställ, WC, duschdraperi, handdukstorkare, tvättmaskin kombi Väggar: kakel Golv: klinkers Övrigt Säkerhetsdörr: ja Förråd: ja, i separat uppvärmd byggnad I hyran ingår: Kabel-TV, värme Varmvatten: I denna fastighet tillämpar vi individuell mätning och debitering av varmvattenförbrukning.
Denna lägenhet omfattas av underhållshyra, läs mer om hur detta fungerar och vad det innebär på vår hemsida Inflyttning Det datum som presenteras i Ledig .m. är det datum som vi skriver kontrakt från.
Property type
apartment
Rooms
1
Size
35 m²
Price
6,900 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-09-2026
Price per m²
197 kr
The listing is located at Segeparksgatan, 212 24 Malmö, Sweden
Loading map