Listed yesterday

1 room apartment of 62m² in Fetsund

Fetsund, Gamle Fetvei, 1900 Fetsund, Norway

16,000 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Sentralt i Fetsund

Sentralt i Fetsund Moderne 2-roms leilighet til leie i Fetsund – sentral beliggenhetLys og moderne 2-roms leilighet fra 2018 i attraktive Rosenberg Park Boligsameie, med heis og smart planløsning. Åpen stue- og kjøkkenløsning med Sigdal-kjøkken og integrerte hvitevarer. Fra soverommet er det utgang til stor balkong på 17 m².Leiligheten har vannbåren varme, balansert ventilasjon og to romslige kjellerboder (totalt 9 m²). Kort vei til Fetsund stasjon, butikker og flotte turområder ved Glomma.Inkludert i leien: internett/bredbånd og kabel-TV. Varmt vann og varme er inkludert- strøm er ikke inkludert Muligheter for å leie parkering i garasjen etter avtale!

Property type

apartment

Rooms

1

Size

62 m²

Price

16,000 kr

Price per m²

258 kr

Map

The listing is located at Fetsund, Gamle Fetvei, 1900 Fetsund, Norway

Loading map