2 rooms apartment of 62m² in Långshyttan

Sexbovägen, 776 73 Långshyttan, Sweden

7,180 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Sexbovägen 13

Sexbovägen består av 4 st loftgångshus. Alla lägenheterna i markplan, men har balkong. Lägenheterna i markplan vid Sexbovägen 13 har dock uteplats istället. Tvättstuga finns i källaren Sexbovägen 9.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

62 m²

Price

7,180 kr

Price per m²

116 kr

Map

The listing is located at Sexbovägen, 776 73 Långshyttan, Sweden

Loading map