Listed today
美容室SORA, 平塚伊勢原線, Sakuradai 1-chome, Isehara, Kanagawa Prefecture 259-1132, Japan
¥293,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
96 m²
Price
¥293,000
Price per m²
¥3052
The listing is located at 美容室SORA, 平塚伊勢原線, Sakuradai 1-chome, Isehara, Kanagawa Prefecture 259-1132, Japan
Loading map