Listed 3 days ago

2 rooms apartment of 65m² in Karlstad

unnamed road, 656 31 Karlstad, Sweden

7,990 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-07-2026

Signalhornsgatan 34

En modern 2a med hög standard. Lägenheten är rymlig och ljus. Diskmaskin och integrerad micro finns i bostaden. Parkeringsmöjligheter finns till uthyrning på innergården.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

65 m²

Price

7,990 kr

Rental period

Unlimited

Available from

01-07-2026

Price per m²

123 kr

Map

The listing is located at unnamed road, 656 31 Karlstad, Sweden

Loading map