3 rooms apartment of 72m² in Märsta

Odensalavägen 54, 195 46 Märsta, Sweden

11,169 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

sigtuna, märsta, stockholm

Hyresrätt på Odensalavägen 54C i Sigtuna med 3 rum (72 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Property type

apartment

Rooms

3

Size

72 m²

Price

11,169 kr

Price per m²

155 kr

Map

The listing is located at Odensalavägen 54, 195 46 Märsta, Sweden

Loading map