Dirigentvägen, 931 47 Skellefteå, Sweden
10,104 kr / month
Läs mer hos mäklaren.
Läs mer hos mäklaren.
Property type
apartment
Rooms
2
Size
55 m²
Price
10,104 kr
Price per m²
184 kr
The listing is located at Dirigentvägen, 931 47 Skellefteå, Sweden
Loading map