Listed yesterday

3 rooms apartment of 80m² in Halmstad

302 71, Sweden

8,628 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Skulpturplatsen 2 C

Keramik-, Mosaik-, Relief- och Skulpturplatsen Byggnaderna består av en-, två- och trevåningshus utan hiss. Samtliga marklägenheter har uteplats, övriga lägenheter har väl tilltagna balkonger. 13 av lägenheterna är enplans radhus med trädgård.

Property type

apartment

Rooms

3

Size

80 m²

Price

8,628 kr

Price per m²

108 kr

Map

302 71, Sweden

Loading map