Listed 5 days ago
Sofielundsvägen 42a, 214 43 Malmö, Sweden
12,270 kr / month
Stor och härligt ljus 4 rok med balkong. Lägenheten har badrum och gäst wc. Rymligt kök med plats för hela familjen runt matbordet. Välkommen!
Stor och härligt ljus 4 rok med balkong. Lägenheten har badrum och gäst wc.
Rymligt kök med plats för hela familjen runt matbordet. Välkommen!
Property type
apartment
Rooms
4
Size
125 m²
Price
12,270 kr
Price per m²
98 kr
The listing is located at Sofielundsvägen 42a, 214 43 Malmö, Sweden
Loading map