Listed 2 days ago

2 rooms apartment of 60m² in Fredrikstad

Gamlebyen, Fredrikstad, Østfold, Norway

11,000 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Sokkel-leilighet på Begby

Sokkel-leilighet på Begby 60 m2 sokkelleilighet på Bråtenfeltet, Begby til leie. Stue/ kjøkken, vindfang, bad, bod og 2 soverom ( Må gå gjennom soverom 1 for å komme til soverom 2) Kan leies ut med eller uten møbler. Vannbåren gulvvarme, internett og strøm er inkludert i husleia. Leiligheten er godt lydisolert med lydhimling opp. Biloppstillingsplass.Ønsker helst utleie til røkfri person uten dyr. Referanse ønskes.Skriv litt om deg selv hvis du ønsker å se på leiligheten.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

60 m²

Price

11,000 kr

Price per m²

183 kr

Map

The listing is located at Gamlebyen, Fredrikstad, Østfold, Norway

Loading map