2 rooms apartment of 75m² in Levanger

7608 Levanger, Norway

9,700 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Sokkelleilighet til leie.Ca 75 kvadrat

Sokkelleilighet til leie.Ca 75 kvadrat Sokkelleilighet til leie ca.4 km. fra Levanger. sentrum. 2 soverom Komfyr,kjøl/frys,oppvaskmaskin.Ellers umøblert. Egen inngang og uteplass, Fin utsikt Rolig nabolag.Vedfyring og el. Leies ut til rolige folk. Ingen fastboende i etasjen over. Ikke røkere. Send noen ord og fortell litt om deg/selv. Visning etter avtale.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

75 m²

Price

9,700 kr

Price per m²

129 kr

Map

The listing is located at 7608 Levanger, Norway

Loading map