Listed today
Märgelvägen, 269 62 Grevie, Sweden
11,413 kr / month
Fiber finns i lägenheten. Vi reserverar oss för eventuella felskrivningar. Välkommen med din intresseanmälan! Genomgående gavellägenhet belägen på första våningen med uteplats åt två håll. I badrummet finns dusch samt tvättmaskin och torktumlare. I sovrummen finns garderober för förvaring. I köket
Fiber finns i lägenheten. Vi reserverar oss för eventuella felskrivningar. Välkommen med din intresseanmälan! Genomgående gavellägenhet belägen på första våningen med uteplats åt två håll.
I badrummet finns dusch samt tvättmaskin och torktumlare. I sovrummen finns garderober för förvaring. I köket
Property type
apartment
Rooms
3
Size
71 m²
Price
11,413 kr
Price per m²
161 kr
The listing is located at Märgelvägen, 269 62 Grevie, Sweden
Loading map