1 room apartment of 43m² in Umeå

Spårvägen, 903 52 Umeå, Sweden

9,725 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Spårvägen 13

Kompislägenheterna i UngBo12-projektet gör verklighet av tankar och idéer från UngBo12, Sveriges första boutställning av och för unga. Kompislägenheterna gör det enkelt och trivsamt för vänner att dela bostad.

Property type

apartment

Rooms

1

Size

43 m²

Price

9,725 kr

Price per m²

226 kr

Map

The listing is located at Spårvägen, 903 52 Umeå, Sweden

Loading map