1 room house of 67m² in Ekerö kommun

Stamvägen, 178 37 Ekerö kommun, Sweden

7,365 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Stamvägen 37

Denna adress tillhör sökområde Norra Söderhamn På Stamvägen bor du i trivsamma lägenheter med egen ingång och balkong eller uteplats. Stamvägen är uppdelad i två gårdar med lekplats och mindre grönytor på respektive gård. Området är lugnt och barnvänligt med närhet till centrum och skola. Busshållplats där flera bussar går förbi finns ett stenkast från området. Gemensam tvättstuga finns i fristående byggnad på respektive gård. På området finns möjlighet att hyra parkeringsplats och carport. På området finns 1–4 rum och kök. Söderhamn är en mindre stad längst kusten i Hälsingland. Staden har mycket att erbjuda, allt från den livliga stadskärnan, till den underbara skärgården och inte minst Hälsinglands vackra skogar och berg. I den norra delen av Söderhamn kan du bo i såväl trapphus som nått av våra många bostadsområden som erbjuder marklägenheter med egen uteplats där naturen ligger inpå husknuten, samtidigt är centrum inte långt borta via stadsbussarna.

Property type

house

Rooms

1

Size

67 m²

Price

7,365 kr

Price per m²

110 kr

Map

The listing is located at Stamvägen, 178 37 Ekerö kommun, Sweden

Loading map