Listed yesterday
Stenbocksgatan 12A, 282 33 Tyringe, Sweden
4,497 kr / month
Ljus och charmig 2-rumslägenhet på tredje våningen med balkong. På innergården finns en lekplats och möjlighet att grilla. Husen är byggda kring gröna och lummiga innergårdar med både lekplats och grillplats.
Ljus och charmig 2-rumslägenhet på tredje våningen med balkong. På innergården finns en lekplats och möjlighet att grilla.
Husen är byggda kring gröna och lummiga innergårdar med både lekplats och grillplats.
Property type
apartment
Rooms
2
Size
51 m²
Price
4,497 kr
Price per m²
88 kr
The listing is located at Stenbocksgatan 12A, 282 33 Tyringe, Sweden
Loading map