Listed yesterday
1607 Fredrikstad, Norway
17,000 kr / month
Stor leilighet midt i byen ledig. Fin leilighet som ble ombygget i ca 2015. Boligen innehar en bra standard. Ligger i 3 etg uten heis. Meget sentralt men rolig koselig bakgård + egen takterrasse.Hvitevarer som komfyr, oppvaskmaskin, kjøl og frys, ventilator medfølger i leien.Det er fibernett i leiligheten men leietager må betale sin egen pakke.Det godtas ikke nav garanti eller Tryg garanti. Hund er ikke tillatt.
Stor leilighet midt i byen ledig. Fin leilighet som ble ombygget i ca 2015. Boligen innehar en bra standard. Ligger i 3 etg uten heis. Meget sentralt men rolig koselig bakgård + egen takterrasse.Hvitevarer som komfyr, oppvaskmaskin, kjøl og frys, ventilator medfølger i leien.Det er fibernett i leiligheten men leietager må betale sin egen pakke.Det godtas ikke nav garanti eller Tryg garanti.
Hund er ikke tillatt.
Property type
apartment
Rooms
3
Size
80 m²
Price
17,000 kr
Price per m²
213 kr
The listing is located at 1607 Fredrikstad, Norway
Loading map