Jämtbovägen, 774 31 Avesta, Sweden
4,774 kr / month
4774 kr 42.5 m² -01 Nu har du möjlighet att hyra en 1-rumslägenhet på Jämtbovägen 19 B, belägen en halvtrappa upp. Här bor du i ett trevligt område med närhet till service och bekvämligheter. Lägenheten erbjuder: Storlek: 1 rum och kök Balkong: Perfekt för att njuta av morgonkaffet eller sommarkvällarna Läge: En halvtrappa upp, vilket ger bra ljusinsläpp och mindre insyn. *Balkong Om området: 🌟Närhet till Centrum och fritidsaktiviteter 🌟Bra bussförbindelser 🌟Trevlig innergård med lekpark och sittplatser– en idealisk plats för avkoppling eller sociala stunder. Ett modernt hem, perfekt för dig som söker både bekvämlighet och trivsam miljö. Anna-Lena 📞 ✉️ SVEAFASTIGHETER Org. nr. Olof Palmes gata 13A 111 37 Stockholm
4774 kr 42.5 m² -01 Nu har du möjlighet att hyra en 1-rumslägenhet på Jämtbovägen 19 B, belägen en halvtrappa upp. Här bor du i ett trevligt område med närhet till service och bekvämligheter. Lägenheten erbjuder: Storlek: 1 rum och kök Balkong: Perfekt för att njuta av morgonkaffet eller sommarkvällarna Läge: En halvtrappa upp, vilket ger bra ljusinsläpp och mindre insyn.
*Balkong Om området: 🌟Närhet till Centrum och fritidsaktiviteter 🌟Bra bussförbindelser 🌟Trevlig innergård med lekpark och sittplatser– en idealisk plats för avkoppling eller sociala stunder. Ett modernt hem, perfekt för dig som söker både bekvämlighet och trivsam miljö. Anna-Lena 📞 ✉️ SVEAFASTIGHETER Org. nr. Olof Palmes gata 13A 111 37 Stockholm
Property type
studio
Rooms
1
Size
42 m²
Price
4,774 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-09-2026
Price per m²
114 kr
The listing is located at Jämtbovägen, 774 31 Avesta, Sweden
Loading map