1 room studio of 28m² in Uddevalla

Einars konditori, Kungsgatan 38, 451 30 Uddevalla, Sweden

5,431 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-08-2026

studio Kungsgatan 38 B / Uddevalla

5431 kr 28 m² -01 Välkommen till en trevlig nyproducerad lägenhet om 1 rum och kök, belägen på vindsvåning mitt i centrala Uddevalla på Kungsgatan 38 B. Lägenheten är vitmålad med en genomgående ljust laminatgolv. Badrummet är inredd med stilfullt kakel och klinkers. Köket har vita luckor, mörkgrå bänkskiva, vitt kakel och moderna vitvaror som induktionshäll och inbyggd varmluftsugn. Lägenheten har en fönsterbalkong och en sovalkov. Vad ingår? Värme, kall- och varmvatten ingår. Förrådsutrymme ingår. Gemensam tvättstuga. Fiber finns tillgängligt för snabbt och stabilt internet. Parkeringsplats ingår inte, men finns att hyra i anslutning till lägenheten. Område: Mycket centralt. Härifrån har du omedelbar tillgång till stadens butiker, restauranger, nöjen och kulturliv. Varmt välkommen in med din intresseanmälan! Direktnummer till uthyrare, Carl Eriksson –

Property type

studio

Rooms

1

Size

28 m²

Price

5,431 kr

Rental period

Unlimited

Available from

01-08-2026

Price per m²

194 kr

Map

The listing is located at Einars konditori, Kungsgatan 38, 451 30 Uddevalla, Sweden

Loading map