1 room house of 27m² in Säffle

Sveavägen, 661 40 Säffle, Sweden

3,729 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Sveavägen 6 D

På östra sidan bor du centralt och nära den vacka strandpromenaden längs Byälven samt har gångavstånd till skolor, sim- och inomhushall, affärer, förskola, vårdcentral och apotek. Flera av våra fastigheter i detta område har hiss.

Property type

house

Rooms

1

Size

27 m²

Price

3,729 kr

Price per m²

138 kr

Map

The listing is located at Sveavägen, 661 40 Säffle, Sweden

Loading map