2 rooms apartment of 56m² in Höör

unnamed road, 243 93 Höör, Sweden

10,258 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-12-2025

Tennisvägen 8 A

Ny hyra från kr/m. I naturskönt område ligger denna nybyggda fastighet från 2024. Här har du närhet till idrottsplats, skola och vacker natur och även Frostavallen och Skånes Djurpark. In till centrum är det ca 2 kilometer, där det finns all tänkbar service och även kollektivtrafik med buss och tåg som tar dig vidare både söder och norrut. På 30 minuter når du Söderåsens Nationalpark med sin vackra natur och vid Ringsjön kan man både bada och fiska. I fastigheten finns allt från tvåor till fyror, alla med generös balkong eller uteplats. Hiss finns från markplan.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

56 m²

Price

10,258 kr

Rental period

Unlimited

Available from

01-12-2025

Price per m²

183 kr

Map

The listing is located at unnamed road, 243 93 Höör, Sweden

Loading map