Pattanakarn Market, ซอยพัฒนาการ 64, Prawet District, 10250, Thailand
฿4,500 / month
-
-
Property type
apartment
Rooms
1
Size
41 m²
Price
฿4,500
Price per m²
฿110
The listing is located at Pattanakarn Market, ซอยพัฒนาการ 64, Prawet District, 10250, Thailand
Loading map