China, Hong Kong, Kowloon, Cheung Sha Wan, Tonkin Street
HK$15,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
31 m²
Price
HK$15,000
Price per m²
HK$484
The listing is located at China, Hong Kong, Kowloon, Cheung Sha Wan, Tonkin Street
Loading map