藤原定家之墓, Karasuma avenue, Kamigyō Ward, Kyoto, Kyoto Prefecture 602-0029, Japan
¥48,000 / month
THECITY弁天町のページです。《初期費用減額プラン有・保証人不要物件》
THECITY弁天町のページです。《初期費用減額プラン有・保証人不要物件》
Property type
apartment
Rooms
1
Size
18 m²
Price
¥48,000
Price per m²
¥2667
The listing is located at 藤原定家之墓, Karasuma avenue, Kamigyō Ward, Kyoto, Kyoto Prefecture 602-0029, Japan
Loading map