Listed today
1605 Fredrikstad, Norway
15,000 kr / month
Tomannsbolig til leie To leiligheter til leie – Skovbøleveien 8, 1605 FredrikstadVi har to romslige leiligheter til leie i Skovbøleveien 8 i Fredrikstad. Begge leilighetene er ledige fra 1. juni.1. etasje:Dobbel stue2 soveromKjøkkenBad/WCGang2. etasje:Dobbel stue2 soveromKjøkkenBad/WCGangFasiliteter:Stor hageKjeller med gode oppbevaringsmuligheterParkeringsplassGarasjeLeiepris: kr 15 000 per måned per leilighet.For mer informasjon eller visning, ta
Tomannsbolig til leie To leiligheter til leie – Skovbøleveien 8, 1605 FredrikstadVi har to romslige leiligheter til leie i Skovbøleveien 8 i Fredrikstad. Begge leilighetene er ledige fra 1. juni.1. etasje:Dobbel stue2 soveromKjøkkenBad/WCGang2.
etasje:Dobbel stue2 soveromKjøkkenBad/WCGangFasiliteter:Stor hageKjeller med gode oppbevaringsmuligheterParkeringsplassGarasjeLeiepris: kr 15 000 per måned per leilighet.For mer informasjon eller visning, ta
Property type
apartment
Rooms
2
Size
120 m²
Price
15,000 kr
Price per m²
125 kr
The listing is located at 1605 Fredrikstad, Norway
Loading map