Listed yesterday

2 rooms apartment of 51m² in Landskrona

Tranchellsgatan 41A, 261 34 Landskrona, Sweden

8,069 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 31-05-2026

Tranchellsgatan 41 A

**Välkommen till en trivsam 2 rok på våning 2 – med inglasad balkong i härligt västerläge** **Inflyttning 1/5** Här hittar du en hemtrevlig tvåa med genomtänkt planlösning och fint ljusinsläpp. Lägenheten ligger på våning 2 – observera att hiss saknas. Den inglasade balkongen vetter mot väster och bjuder på eftermiddags- och kvällssol större delen av året. Perfekt för dig som vill njuta av en kopp kaffe eller en lugn stund i ett extra rum utomhus. Badrummet är helkaklat och utrustat med dusch, och köket är både fint och funktionellt med diskmaskin som underlättar vardagen. Här bor du med närhet till centrum, kollektivtrafik och all tänkbar vardagsservice – ett utmärkt boende för dig som vill bo bekvämt och samtidigt ha stadens utbud inom räckhåll.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

51 m²

Price

8,069 kr

Rental period

Unlimited

Available from

31-05-2026

Price per m²

158 kr

Map

The listing is located at Tranchellsgatan 41A, 261 34 Landskrona, Sweden

Loading map