Listed today

1 room apartment of 36m² in Landskrona

Tranchellsgatan 55C, 261 34 Landskrona, Sweden

4,466 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 31-08-2026

Tranchellsgatan 55 C

Välkommen till en trevlig etta på våning 3 (hiss saknas). Här bor du centralt, endast ett stenkast från stadens utbud – perfekt för dig som vill ha nära till allt och trivs med att ta trapporna.

Property type

apartment

Rooms

1

Size

36 m²

Price

4,466 kr

Rental period

Unlimited

Available from

31-08-2026

Price per m²

124 kr

Map

The listing is located at Tranchellsgatan 55C, 261 34 Landskrona, Sweden

Loading map