13001. Sokak, 35436 Urla, Turkey
₺30,000 / month
San Gayri̇menkul İnş. A.ş. Balıklıova Mahallesi Urla İzmir konumunda, San Gayri̇menkul İnş. A.ş. 80 m² Kiralık Daire 30000 TL Emlakjet - #
San Gayri̇menkul İnş. A.ş. Balıklıova Mahallesi Urla İzmir konumunda, San Gayri̇menkul İnş.
A.ş. 80 m² Kiralık Daire 30000 TL Emlakjet - #
Property type
apartment
Rooms
2
Size
70 m²
Price
₺30,000
Price per m²
₺429
The listing is located at 13001. Sokak, 35436 Urla, Turkey
Loading map